ARIOĞLU DÖKÜM SANAYİ
 
  SEO ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU  

 

SEO ingilizce karşılığı “Search Engine Optimization? olan ?Arama Motoru Optimizasyonu? kelimesinin kısaltmasıdır. ?Arama Motoru Optimizasyonu? işinin temel amacı; web sitelerini istenilen kelimelerde üst sıraya çıkarmak; böylece ürünü tanıtan siteyi istenilen kitleye göstermektir.

1998 yılında Google?ın yaygınlaşmaya başlamasıyla beraber arama motorları pazarındaki hareketlenme sonucunda,her gün milyonlarca insan internet üzerinde arama yapmaktadır. İnternetin temel amacı olan araştırmaya aracılık eden bu sitelerin en önemli özellikleri; insanların o an neyi istediklerini öğrenebilmeleridir. Böylece insanları istedikleri şeye yönlendirebilirler. Bunu paraya çevirmek isteyen büyük patronlar; Adwords,Yahoo Publisher Network ve Microsoft Publisher gibi reklam sistemleri yaratarak reklam alanlarını pazarlamışlardır. Ancak günlük hayatının büyük bir kısmını arama motorlarında geçiren insanlar kısa süre içerisinde; reklam yeri ile arama sonuçlarının farkını benimsemişler ve direk olarak arama sonuçlarına yönelmişlerdir.

Bunu anlayan reklamcılar,yeni silah olarak gördükleri SEO?ya yönelip ürünlerini satarken çok iyi dönüşüm oranları yakalamışlardır ve böylece SEO günümüzdeki popülaritesineulaşmıştır.

Google Seo Optimizasyon; Google arama motoru kocaman bir deniz, iyi bir balıkçı olmak ve kendi payınıza düşecek balıkları tutmak için; küçük pay başlangıcına bir olta, büyük pay almaya bir tekne, daha büyük bir payı almaya ise bir gemi gereklidir. küçük olanı küçükle, büyük olan balıkları da büyükle yakalayabilirsiniz. Gerçek şu ki; hedeflerinizi belirlemek ve bunları aktif etmek için araçlara ihtiyacınız vardır. Dolayısıyla amacı bilmek ve gitmek istenilen hedefe ulaşmak için dümeni belirlemeniz ve rotanız neresi ise oraya doğru yelken açmalısınız. Nerede demir atmak istiyorsanız oraya göre harita hazırlamalısınız.

Google SEO Optimizasyon; Şüphesiz dalgaların sıklıkla olduğu bir sektördeyseniz, hızınızı o kadar iyi tutmalısınız. Sizi amacınıza ulaştırmak için bir kaptana ihtiyacınız var.

Arama Motoru Google ile gücünüze güç katmak ve taleplerinize karşılık bulmak için en iyi seçiminiz Google Seo Optimizasyon hizmetini almaktır. Şöyle ki bu çalışma web sitenizin arama sonuçlarında yıldız gibi parlamasını ve hedef müşteri kitlenize ulaşmanızı sağlayacaktır.

Biz bu çalışmayı web sitenize uygulamanızı tembih etmiyoruz. Doğru yolda nasıl bir başarı yakalayabileceğinizi ve başarı yüzdesinin kaç olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Yüzde yüz bir sonuç alınabilir ve bu işlemi ancak Google Seo Optimizasyon aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

   
 
Copyright © 2011 SHOW REKLAM AJANS MATBAA